Kariyer
16.01.2018 - 18:38 | Son Güncelleme: 17.01.2018-9:24

Volkan Demirel'i çizen ressam Ali Elmacı kimdir?

Volkan Demirel ve ailesinin tablosunu çizerek son zamanlarda gündeme yerleşen ressam Ali Elmacı kimdir? İnsanlar Ali Elmacı hakkındakileri merak ediyor. Ressamlık kariyerinde birçok sergide yer alan Ali Elmacı'yı tanıyalım.

Volkan Demirel'i çizen ressam Ali Elmacı kimdir?

Elmacı, 2010 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü'nden mezun oldu.

2011 yılında x-ist’te ilk kişisel sergisi olan "Miras Babadan Oğula Geçer" sahne aldı. "Miras Babadan Oğula Geçer"de işlediği tema aile ve paraydı. 

2012 yılındaki “Ateşinle Koru Beni” sergisinde ise konu olarak devlet, birey ve medyanın dinamiğini, korkuyla manipule edilen toplumu işledi. 

X-ist’teki üçüncü kişisel sergisi “Onu Öldür Beni Güldür” sergisi oldu. Ressam Ali Elmacı, bu çalışmasında kişisel ve toplumsal meseleleri bir arada işledi. Otorite sahiplerinin yeni nesli eğitim politikalarıyla şekillendirmesini ele aldı.

Son olaraksa ünlü futbolcu Volkan Demirel ve ailesinin çizdiği resimle gündeme geldi. Volkan Demirel, resmi sosyal medya hesabından paylaşarak Ali Elmacı'yı etiketledi.

Yorum Yazın
Gönder
GÜNÜN İŞ FIRSATLARI
Tüm İlanlar desteği ile
©Copyright 2019 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.