Kariyer
20.06.2017 - 15:15 | Son Güncelleme: 20.06.2017-15:44

İşte yakışıklı sanatçı Murat Boz´un ilkokul hali.. Nereden Nereye..

Ünlü sevilen ve yakışıklı sanatçı Murat Boz´un ilkokul hali ortaya çıktı. Murat Boz 11 yaşında ilkokul mezuniyet fotoğrafları sizlerle. İşte Murat Boz´un Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Murat Boz’un 11 yaşındaki mezuniyet yıllığından görüntüsü...

İşte yakışıklı sanatçı Murat Boz´un ilkokul hali.. Nereden Nereye..

İlkokul eğitimini memleketi Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde alan Murat Boz’un 11 yaşındaki mezuniyet yıllığı ortaya çıktı. Eğitiminin ilk dört senesini TED Koleji’nde tamamlayan şarkıcı için arkadaşlarının, “Gara, Guru, Löpçük” lakabı taktıkları ortaya çıktı.
Şarkı söyleme konusunda yetenekli olduğu kaleme alınan Murat Boz’un girişkenliği de dile getirildi.

Yıllıktaki görüntüsü dikkat çeken şarkıcının, oldukça haylaz olduğu da yazılanlar arasında. Ders çalışmayı seven ama çalışmayan biri olarak tanımlanan Boz için, “Müziğe büyük sempatisi var. Espri yeteneği çok iyi olan, mükemmel basketbol oynayan ve her zaman alakasız konuşup, her lafa atlamaya bayılan Murat’ın dersleri fena değildir. Kızlarla iyi anlaşan biri” sözlerine yer verildi.

©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.