Kariyer
02.02.2018 - 11:14 | Son Güncelleme: 18.09.2018-15:17

İflasın eşiğindeki restoranı kurtaran Tayvanlı model iş değiştirebilir

Tayvan'ın Taichung şehrinde iflasın eşiğine gelen et restoranı yalnızca bir gecede satışlarını dört katına çıkarmayı başardı. Vivi isimli modelle bir günlüğüne anlaşan restoran, satışları patlatarak iflastan kurtuldu. Vivi, restoran için daha fazla çalışmak amacıyla modellik kariyerine ara verebilir.

İflasın eşiğindeki restoranı kurtaran Tayvanlı model iş değiştirebilir

Vivi isimli model, kendi Facebook sayfasından paylaştığı fotoğraflarla müşterileri restorana nasıl çektiğini gösterdi. Bu paylaşımı 3 binden fazla paylaşım ve 11 binden fazla beğeni ve 2 bin yorum aldı. Güleryüz, iletişim, estetik, güzellik ve lezzetin bir araya geldiği bu iş anlaşmasında müşteriler, yemek satın almak haricinde Vivi'yle el sıkışmak ve fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. 

Little Peach (Küçük Şeftali) lakaplı model, restorana yardımcı olmuş olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi ve İngilizce'ye çevirdiği Facebook yazısında "Little Peach olarak kızarmış et almaya gelen bir sürü müşterim olduğu için çok mutluyum" yazısını paylaştı.

Yalnızca erkek değil, kadın müşterilerin de et restoranına gelmesi dikkat çekici bir diğer ayrıntı. Vivi'nin restorandaki fotoğrafları Tayvan'da çok fazla kişiye ulaştı ve viral hale geldi. Haber bültenlerinin de bu başarılı girişime yer vermesi hem Vivi hem de restoran açısından amaçlanan başarıya ulaşıldığını gösteriyor. Restoran sahibi de Vivi'yle olan iş anlaşmasınnı yaptığı için memnun olduğunu ve Vivi'ye satış yetenekleri için teşekkür ettiğini belirtti. Tayvan Gazetesi'nin haberine göre müşteriler, Vivi ve restoranın iş anlaşmasının devam etmesini istiyor.

Yorum Yazın
Gönder
GÜNÜN İŞ FIRSATLARI
Tüm İlanlar desteği ile
Alfabemizin 25. harfi hangisidir?
A
L
B
U
D
P
©Copyright 2019 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.