Kariyer


Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.

Kariyer | 12.7.2017 - 16:20

Dizi setinde tanışıp aşık olan ünlüler ve kariyer hikayeleri

Dünyaca ünlü ve kariyer sahibi isimlerin yaşadıkları ilişkilerin nasıl başladığını ve bu isimlerin kariyer hayatlarını sizler için hazırladık. Dizi veya film setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Ünlü isimler ve onların kariyer hikayeleri sizlerle...

Dizi setinde tanışıp aşık olan ünlüler ve kariyer hikayeleri

Angelina Jolie – Brad Pitt

Angelina Jolie

ABD'li oyuncu Angelina Jolie, film yapımcısı ve hayırseverdir. Angelina Jolie, 14 yaşındayken bir model olarak çalışmaya başladı. Los Angeles, New York ve Londra'da modellik yapan Jolie aynı zamanda birçok müzik videosunda görüldü. Jolie, kardeşinin USC School of Cinematic Arts'ta yaptığı beş filmde görüldü fakat onun profesyonel film kariyeri 1993 yılında Cyborg 2 ile başladı. Angelina Jolie´nin kariyerinde yükselişi 1997'de oynadığı Cornelia Wallace rolüyle Altın Küre aldığı ve Emmy Ödülü'ne aday gösterildiği biyografik film George Wallace'tan sonra başladı. Brad Pitt ve Angelina Jolie, Mr. & Mrs. Smith isimli filminin setinde birliktelikleri başladı.

Brad Pitt

ABD'li oyuncu ve film yapımcısıdır. Missouri Üniversitesi'nin gazetecilik bölümünden mezun olmasına kısa süre kala, uzun süredir aklında olan aktörlük kariyerini başlatmak için ailesine Pasadena'daki bir Güzel Sanatlar Akademisi’ne devam edeceğini söyleyerek Hollywood’a gitti. 2004 yılında ayrıldıktan sonra Angelina Jolie ile birlikte başrollerinde oynadıkları Bay ve Bayan Smith filmi çekimlerinde birliktelikleri başladı.

Yorum Yazın
Gönder
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.